Corona maatregelen dubbelspel

21 mei 2020

Beste leden, 
 
Zoals jullie (misschien) al vernomen hebben mag iedereen, jong en oud, binnenkort weer beginnen met het dubbelspel. Op dit moment is dat helaas voor ons nog niet het geval. 
 
Voordat iedereen weer mag gaan dubbelen moet wij als vereniging eerst toestemming krijgen van de Gemeente Venray. De aanvraag is vandaag verstuurd. Op het moment dat er een goedkeuring volgt zal iedereen zsm ingelicht worden via een mailing en publicatie op de website. De verwachting is dat hier begin volgende week meer duidelijkheid over is. Zonder deze goedkeuring zijn wij als vereniging in overtreden en zullen er boetes en sancties volgen. Heb dus nog even geduld.  
 
De nu geldende maatregelen blijven dus nog van kracht. 
 
Sportieve groet, 
Het Bestuur.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 515 814

TV Leunen VH

Meester de Haanstraat 20
5809 BC Leunen