Versoepeling corona maatregelen

25 juni 2020

Beste leden, 
 
We zijn blij wederom een tweetal versoepelingen aan te mogen kondigen. 
 
De kleedlokalen en douches mogen vanaf heden weer gebruikt worden. Maximaal twee personen aanwezig in het kleedlokaal. Vanzelfsprekend met inachtname van de rivm-regels omtrent veiligheid en hygiëne. 
 
De tweede versoepeling is dat het terras weer open mag! Het terras mag gebruikt worden met inachtname van de rivm/horeca regelgeving. 
De kantine blijft tot nader bericht gesloten.
Dit betekent niet dat jullie niet een drankje mogen drinken op het terras. De consumpties mogen niet in de kantine genuttigd worden, wel op het terras. Houd wel de 1,5 mtr regel en andere rivm richtlijnen in acht!
 
Proost!! Sportieve groet, 
Het Bestuur 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 515 814

TV Leunen VH

Meester de Haanstraat 20
5809 BC Leunen