Aanmelden tennislessen senioren

13 februari 2019

Beste senior leden, 

Iedereen kan zich weer aanmelden voor tennislessen in het voorjaar. We gaan in de week van 18 maart starten met de lessen. De lessen zullen vanaf dit voorjaar verzorgt worden door Bart Schouten van Personal Tennis uit Horst. 

Via de website van Personal Tennis kun je je aanmelden voor de lessen, http://personaltennis.nl/senioren-tv-leunen/
Iedereen kan zich individueel of met een groep opgeven; dit kun je in het opmerkingenveld aangeven. Graag ook je speelsterkte aangeven. Mocht je ook bepaalde tijden op de maandag- of donderdagavond niet kunnen dan kun je dat ook hier aangeven. 
Meld je je individueel aan dan kijken we in eerste instantie of dat we je kunnen plaatsen in een groep van ongeveer gelijk niveau, anders gaan we met je in overleg.
Bij de indelingen proberen we zo veel mogelijk rekening te houden met ieders wensen. We kunnen hier echter op voorhand geen garanties over geven. Dit is geheel afhankelijk van het aantal aanmeldingen en eenieders wensen. 

Senioren
10 lessen, 4, personen, op 1 baan                    € 112,50  p.p.
10 lessen, 3, personen, op 1 baan                    €  150,-    p.p.
10 lessen, 2, personen, op 1 baan                    €  225,-    p.p.
privéles, op 1 baan                                           €    42,-    per uur

De senioren ontvangen een factuur voor de lessen rechtstreeks van Personal Tennis. 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 515 814

TV Leunen VH

Meester de Haanstraat 20
5809 BC Leunen

KVK-nummer

40166180