Betaling via pin/kas

21 februari 2018

Beste Leden,

Zoals al eerder aangekondigd is het vanaf heden niet meer mogelijk om met cash geld te betalen in de kantine van de Tennisclub.

We zijn heel tevreden over het gebruik van het pin apparaat. Het zorgt voor veel minder geldstromen, is gebruiksvriendelijk en we hebben tot op heden nog geen noemenswaardige storingen gehad. Er is natuurlijk altijd een back-up mocht het systeem wel in storing geraken. De instructie hiervoor vind je indien benodigd achter de bar.

De consumptiekaarten blijven gewoon bestaan, zijn altijd te gebruiken en er zit geen verloop datum op dus deze kun je heel lang gebruiken. De consumptiekaarten zijn voor ‚ā¨ 25,- te koop in de kantine

Groet, 

het bestuur.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 515 814

TV Leunen VH

Meester de Haanstraat 20
5809 BC Leunen

KVK-nummer

40166180